Strona głównaO naszym StowarzyszeniuPrzedszkole Mały KsiążęPORADNIA
Nasza świetlicaGabinet Integracji Sensorycznej
Galeria fotografii

Pomagają nam (darczyńcy, sponsorzy)
Polecamy DOBRE strony www
Kontakt
 

PRZEKAZANIE 1% JEST WYJĄTKOWO ŁATWE.
Wystarczy w zeznaniu podatkowym
wpisać nasz numer KRS 0000237677

Resztą formalności zajmie się urząd skarbowy.

 

ZAJMUJEMY SIĘ EDUKACJĄ DZIECI

 
 
 
 
 
 

PROWADZIMY SPECJALISTYCZNĄ TERAPIĘ

 
 
 
   
 
 
 

SZKOLIMY SPECJALISTÓW I RODZICÓW PODOPIECZNYCH

 
 
 
 
 

ORGANIZUJEMY PIKNIKI, FESTYNY, KONCERTY

 
 
 
 
 
 
 
 

27 568,13 zł otrzymało nasze Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO z tytułu 1 proc. podatku za rok podatkowy 2013. Dziękujemy wszystkim, którzy w ten sposób postanowili pomóc naszej organizacji. Najwięcej wpłat pochodziło z Tarnowa, Małopolski i Podkarpacia, ale też odnotowaliśmy przekazy z różnych stron Polski, głównie z Warszawy.

Środki zostaną przeznaczone na zakup materiałów dydaktycznych i terapeutycznych oraz na rehabilitację dzieci z niepełną sprawnością intelektualną i ruchową, które są pod stałą opieką Stowarzyszenia.

Podatnicy, którzy w zeznaniach ujawnili swoje dane osobowe, otrzymali podziękowania od dzieci.

 
 

34 854,12 zł otrzymało nasze Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO z tytułu 1 proc. podatku za rok podatkowy 2012. Dziękujemy wszystkim, którzy w ten sposób postanowili pomóc naszej organizacji. Najwięcej wpłat pochodziło z Tarnowa, Małopolski i Podkarpacia, ale też odnotowaliśmy przekazy z Warszawy, Pomorza i Śląska.

Środki zostaną przeznaczone na zakup materiałów dydaktycznych i terapeutycznych oraz na rehabilitację dzieci z niepełną sprawnością intelektualną i ruchową, które są pod stałą opieką Stowarzyszenia.

Podatnicy, którzy w zeznaniach ujawnili swoje dane osobowe, otrzymali podziękowania od dzieci.

 
 

45802,34 zł - tyle dokładnie przekazali podatnicy naszemu Stowarzyszeniu ICH LEPSZE JUTRO za rok podatkowy 2011. Środki zostaną przeznaczone na terapię i rehabilitację dzieci z niepełną sprawnością intelektualną i ruchową. 1 procent swojego podatku postanowiło przekazać ponad 900 osób. Podobnie jak w latach poprzednich, wpłaty pochodziły od podatników z całego kraju. Najwięcej środków wpłynęło z Tarnowa oraz Małopolski i Podkarpacia.

Dziękujemy za każdą wpłatę. Podatnicy, którzy w zeznaniach ujawnili swoje dane osobowe, otrzymali podziękowania od dzieci.

 
 

Ponad 37 tys. zł przekazali podatnicy naszemu Stowarzyszeniu ICH LEPSZE JUTRO w 2011 r. Środki pozwolą nam prowadzić terapię i rehabilitację dzieci z niepełną sprawnością intelektualną i ruchową.

1 procent swojego podatku postanowiło przekazać 968 osób. Łącznie otrzymaliśmy 37 588,52 zł. Wpłaty pochodziły od podatników z całego kraju. Jednak najwięcej środków wpłynęło z Tarnowa i Małopolski, ze względu na miejsce prowadzenia przez nas działalności.

Za każdą, nawet najmniejszą wpłatę, serdecznie dziękujemy. Podatnicy, którzy w zeznaniach ujawnili swoje dane osobowe, otrzymali podziękowania od Stowarzyszenia.

Serdecznie polecamy się w 2012 r. Wspólnie zmieniajmy ICH JUTRO na LEPSZE!

 

 

42 tys. zł otrzymało nasze Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO z tytułu 1 proc. podatku za 2009 r. Decyzję o takim wsparciu naszej działalności podjęło ponad 1 tys. osób. Dziękujemy!

Jesteśmy szczęśliwi, że poszerza się grono osób, które wspólnie z nami zmieniają ICH JUTRO na LEPSZE. Swój 1 proc. podatku za 2009 r. postanowiły przekazać 1024 osoby. Na konto Stowarzyszenia - za pośrednictwem urzędów skarbowych - wpłynęło 41928,19 zł. Najwięcej wpłat pochodziło z Tarnowa i okolic, ale odnotowaliśmy przelewy z wielu innych miast. Średnio każdy podatnik podarował nam 41 zł. 226 osób ujawniło swoje dane osobowe i do tych darczyńców trafiły kartki z podziękowaniami.

Dziękujemy za zaufanie i każdy grosz, który pozwala nam przez cały rok nieść pomoc najbardziej potrzebującym.

 
 

668 osób zdecydowało przekazać 1 proc. podatku za 2008 r. naszemu Stowarzyszeniu ICH LEPSZE JUTRO.
Na konto - za pośrednictwem urzędów skarbowych - wpłynęło ponad 31 tys. zł. Cieszymy się, że poszerza się grono osób, które wspólnie z nami zmieniają ICH JUTRO na LEPSZE.

Najwięcej wpłat pochodziło z Tarnowa i okolic, gdyż tutaj jesteśmy najbardziej znani z pomocy dzieciom i młodzieży. Wsparli nas podatnicy z całego kraju. Odnotowaliśmy wpłaty z Warszawy, Krakowa, Płońska, Częstochowy, Gdańska, Radomia, Mielca, Dębicy, Nowego Sącza, Brzeska, Rzeszowa i wielu innych miast.

Najniższa podarowana kwota wynosiła 10 groszy, a najwyższa blisko 3000 zł. Średnio każdy podatnik podarował nam 46,81 zł. W sumie od 668 osób otrzymaliśmy 31270,50 zł.

Ponad 100 osób ujawniło swoje dane osobowe i do tych darczyńców trafiły kartki z podziękowaniami, ręcznie wykonane przez dzieci i młodzież z niepełną sprawnością.

Dziękujemy za każdy grosz, który pozwala nam przez cały rok nieść pomoc najsłabszym!

 

 

Ponad 29 tys. zł przekazali nam podatnicy z tytułu 1 proc. za 2007 r. Pieniądze trafiły na konto naszego Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO za pośrednictwem urzędów skarbowych w całym kraju. Dziękujemy za to, że pomagają nam Państwo zmieniać ICH JUTRO na LEPSZE.

Podatnicy przekazali nam 29187,63 zł. Najniższa wpłata wyniosła 1,10 zł, a najwyższa blisko 1700 zł. Wsparli nas podatnicy z całej Polski - najwięcej wpłat było z Tarnowa, a ponadto z Warszawy, Rawy Mazowieckiej, Łodzi, Płońska, Biłgoraja, Kalisza, Koszalina, Iławy, Wąbrzeźna, Sochaczewa, Wysokiego Mazowieckiego, Krapkowic, Będzina, Jasła, Żywca, Mielca, Torunia, Nowego Sącza, Gniezna, Krakowa, Sanoka, Raciborza, Rzeszowa, Bielska-Białej, Bełchatowa, Wrocławia, Radomia, Łańcuta, Brzeska, Katowic, Dębicy i Pruszkowa.

Dziękujemy za każdą kwotę, nawet tę najmniejszą. Złotówka dodana do złotówki, przemnożona przez tysiące dobrych ludzi przyniosła ostateczną wspaniałą kwotę!